Brány na míru vyrábíme od 4.000,- Kč. Avšak finální cena je zcela individuální a bude se odvíjet od náročnosti a způsobu jejího zpracování, ceny materiálu (specifické dřevo/ kov apod), případného lakování, barvení a tak dále. Neváhejte nám však zaslat nezávaznou poptávku s přibližnou charakteristikou Vaší vysněné brány a my Vám rádi zašleme předběžnou cenovou nabídku.

Pokud si nevíte rady nebo potřebuje s výběrem brány jakkoliv pomoci, jste srdečně vítáni na šálek dobrého čaje či kávy k nám do Hrádku (nebo klidně i na jiné hezké místo), kde spolu můžeme veškeré možnosti a detaily probrat osobně.

Kompletní bránu vám samozřejmě dopravíme a sestavíme na určeném místě.

Po domluvě na vzhledu brány a dohodě o ceně proběhne závazná objednávka. Se závaznou objednávkou vám přijde zálohová faktura (část z celkové ceny za materiál), zbytek doplatíte při osobním převzetí Vaší slavnostní (nejen) svatební brány.

Doba dodání brány se odvíjí zejména od technické náročnosti a pohybuje se v horizontu cca 4 týdnů.

Rozšířené služby

Pokud nebudete mít k dispozici vlastní floristku, či dekoratérku a nebudete si ani troufat bránu nazdobit sami, je možné objednat si u nás také ozdobení vaší svatební brány ve vámi vybraných barvách (záclony, závěsy, kytice a další dekorace).