Svatební brána symbolizuje přechod z jedné životní etapy do druhé. Je tradičním prvkem na svatbách už po řadu generací. Nejenže slouží jako stylová dekorace, její přítomnost má na obřadu i svůj symbolický význam. Představuje totiž přechod novomanželů z jedné životní etapy do druhé – ze světa svobodných do manželského svazku. Měla by proto přímo lákat k tomu, aby pod ní zamilovaný pár prošel, a stvrdil tak svůj sňatek.

Tím to ale nekončí, vaše svatební brána se po stvrzení sňatku může krásně vyjímat na vaší zahradě, u domečku, altánku, v podstatě kdekoliv. Bude nejen vzpomínkou na váš velký den, ale také krásnou dekorací.  A pokud se rozhodnete pro obnovu manželského slibu, oslavu výročí svatby, narození, křtiny či jakoukoliv další důležitou událost ve vašem životě, tak už víte, co bude nedílnou součástí – vaše brána!

CO JE BRÁNA NA MÍRU ?

Brána, na jejímž osobitém designu se (na osobní schůzce) domluvíme, bude připravena na vámi určený termín. Bude přesně podle vašich představ a přání vyrobena s veškerou péčí a láskou.  Na bránu si, od nás jako dárek, můžete vybrat text (datum, jména, symbol, citát, heslo… cokoliv), který vám na ni ručně vygravírujeme.